eğlence Etiketli Yazılar

Gelişmiş Bir Oyuncak, Miposaur

Miposaur - Akıllı Oyuncak

Bir robot düşünün, el ile verdiğiniz komutları algılayabiliyor; akıllı telefonunuz ve özel topu tarafından kolay bir şekilde kontrol edilebiliyor. Tanıştırayım, Miposaur™.

Wowwee® firması tarafından geliştirilen bu oyuncak robot iki tekerlek üzerinde dengeli bir şekilde hareket yeteneğine sahip. El hareketlerimiz, telefonumuz veya özel topu yardımı ile çok kolay bir şekilde yönetebiliyoruz.

Fakat

Devamını Oku


CMD Dosya Kodlarıyla Şaka Virüsü Yapımı

CMD

Uyarı! Bu yazı eğitim amaçlı yazılmıştır. Bu yöntemlerden herhangi birini kullanmanız sonucunda doğabilecek herhangi bir durumdan sorumlu değilim.

Bu yazımda size basit ve eğlenceli bir şaka virüsünü nasıl yazabiliriz onu göstereceğim. Aslına bakarsanız bu koda virüs demek doğru olmaz, çünkü bir virüsün başlıca amaçları şudur; bilgisayara gizlice sızmak, kendini

Devamını Oku


Crazy Machines Oynuyorum | Bölüm 1 – İlk 15 Bölüm !

Merhaba arkadaşlar, bu sefer neredeyse kimsenin bilmediği ama gerçekten herkesin oynaması gereken bir oyunu tanıtıp 102 bölümü sizinle paylaşacağım. Bu sayede hem siz videolarımı rehber olarak izleyebileceksiniz, hemde ben çok küçükken oynadığım bu oyun ile hasret gidereceğim.

Bu oyunu oynamayanlar için söyleyeyim, çok şey kaçırıyorsunuz arkadaşlar. Neyse, biz hemen video-muza geçelim ….

Devamını Oku


Bizdendir, Yok Yok Bizden Değildir

Bu yazıyı aslında 1 yıl önce yazacaktım ama canım o zaman istemedi. Şimdi yazmak istiyorum. Güzel ve komik bir yazı. Severek ve gülerek okumanız dileğiyle …

Bizden misin ?

Bu yazıyı okuyorsanız bizdensinizdir. Eğer bu yazıyı okumazsanız bizden değilsinizdir.

Herkes televizyon izlerken siz bilgisayar oynuyorsanız bizdensinizdir.

Bilgisayar kullanırken cips yeme esnasında klavyeyi yağlamama

Devamını Oku