Hakkımda

Merhaba ben Evrim Altay K. nasılsınız?

Bu yeni hakkımda sayfam artık yeni sitemi tam anlamıyla açmış bulunuyorum ve size şunu söylemeliyim ki 19.07.2011 tarihinden beri blogumu geliştiriyorum.

Sitemi yeni bir düzene soktuğum ve kullandığım sistemi değiştirdiğim için bu sayfayı birazcık değiştirmek istiyorum. İlk önce altyapı olarak WordPress kullanıyorum alttaki imzadan da görebilirsiniz.

Yazılarım konusunda da çok titizim. O yüzden sitemde bana ait olmayan yazıları pek göremezsiniz. Bir kaç arkadaşımda bana bildikleri konularda yardım ediyorlar. Bu sayede sitemi geliştirmeye, yükseltmeye çalışıyorum.

Dersler arasında boş zamanım olunca ASP siteler kodlamaya çalışıyorum. ASP bilgim orta derecede. Eğer yardıma ihtiyacınız olursa seve seve yardım edebilirim. HTML konusunda da bilgim bulunur. Ama HTML konusunda bilgim var diye profesyonel bir tasarımcı olduğumu söyleyemem. Tasarım konusunda pek bilgim yok vs CSS bilgim sıfır. Sadece HTML ve bana yetecek kadar ASP bilgim var 🙂 Ama yinede size yardım edebilecek ve hazır ASP sistemlerini düzenleyecek kadar bilgim var. Ne kadar bilgim olduğunu öğrenmek istiyorsanız; bu kategorideki scriptlerimi inceleyerek öğrenebilirsiniz …

Ek olarak belirtmekten mutluluk duyuyorum, bu adreste biraz bahsetmiş olduğum gibi PHP ile ilgilenmeye başladım. O yüzden artık sitemde bir PHP kategorisi var ve içine de güncel ve güzel PHP betikleri gelecek. Takipte Kalın !

Eee işte hep ben konuştum sizde konuşun biraz… Benimle daha fazla iletişime geçmek isterseniz İletişim Sayfam‘a ışınlanabilirsiniz (evet sitemde ışınlanma teknolojisi kullanıyorum siz daha otobüs mü kullanıyorsunuz .)

Evrim Altay K.