Gelişmiş Site Scripti

Bu Script uzun zaman önce kodlandı ve tasarlandı. Bu scriptin en büyük özelliği gelişmiş olması ve her siteye uyarlanabilmesi. Bu özellği sayesinde bu scripti; kişisel site, firma sitesi, okul sitesi, mağza sitesi, şirket sitesi, emlak sitesi olarak kullanabilirsiniz. Bunları doğru söylüyorum çünkü yazdığım şeyleri kullanan siteler oldu ve hala bu scripti kullanan 3 site var.

Script satılmayacak sadece lisans verilecektir. ASP ile kodlanmıştır ve esnek yapısı, açılır şık menüleri, kolay renk değiştirme özelliği, teknik desteği ve her şeyi mevcuttur.

Bu scriptin kodlayıcısı ben değilim ama satış izinim vardır. Ve ödemeleri hem sizi hem bizi korumak amacıyla PayPal ile yapıyoruz.

Scriptin özellikleri bu akşam kodlayıcısından alınıp buraya detaylı bir şekilde listelenecektir.

Kullananlar

http://www.koluacik.com -> Script’in Kodlayıcısı. Kendi de kullanmakta.

http://www.madiyaman.k12.tr -> Bir okul 5-6 yıldır kullanmakta.

http://www.ykmtarim.com -> Bir firma sitesi. 2 yıldır kullanmakta.

Bu script şu an sadece Internet Explorer da en iyi performansı verir. Eğer ilgilenen kişiler olursa hemen Chrome ve Mozilla Firefox desteği verilecektir.

Fiyatı

Standart Paket -> 250$ – > Script Lisansı, Sınırsız Kullanım

Profesyonel Paket -> 300$ -> Detaylı siteye uyarlama, tasarım, teknik destek, 1 Yıl Host + Alan Adı (Natro Kalitesiyle)

Hemen Satın Almak İçin


Paketler

Satın Alındı ise
Satın aldığınız için teşekkürler … Şimdi lütfen info@evrimaltay.net adresine mail atın. Size kesin geri dönüş yapılacak ve aldığınız pakete göre işlem yapılacaktır. Eğer standart paket aldıysanız scriptiniz lisanslanacak ve size gönderilecektir. Başka bir sitede çalışmayacaktır.

Eğer paket ise scriptiniz lisanslanacak, size özel tasarlanacak ve NATRO dan hostunuz ve alan adınız alınıp script uygulanacaktır. Bu işlem biraz uzun sürebilir.

Post A Reply