Rimtay Online Ziyaretçi Takip Sistemi
KategorilerGenelPHPProgramlarYazılımlar

Rimtay Online – Hızlı ve Gelişmiş Ziyaretçi Takip Sistemi

Hızlı ve gelişmiş bir ziyaretçi takip sistemi, bunu bir Google Analytics Script’i olarak düşünebilirsiniz. Çok hızlı çalışır, ve anlık olarak gerçek ziyaretçileri bulundukları lokasyonlar ile gösterir. Aynı zamanda detaylı bir sayfa görüntüleme geçmişi sunar.

Her ziyaretçinin hangi sayfada ne kadar süre geçirdiğini saniye saniye görüntüleyebilirsiniz. Sistem net çalışır ve sadece gerçek görüntülemeleri gösterir. Bu sayede sayfa arkaplanda açık bir şekilde bırakıldığında veya farklı bir sekmeye geçildiğinde sistem sayımı durdurur, geri dönüldüğü zaman özel algoritması ile saymaya devam eder.

Veritabanı kullanmaz, kolaylıkla HTML Siteler de dahil olmak üzere bütün sitelere kurulabilir, ziyaretçilerinizin nereden ve neye ilgili olduğunu görüntülemenin yanı sıra bütün verilerin kontrolü elinizin altında olur!

Sistem yüksek trafikte çalışabilmek için özel bir ayar ile beraber gelir, bu sayede anlık 600-2000 ziyaretçiye sahip olmanız hiç problem olmaz. Şu anda Rimtay Online Ziyaretçi Takip anlık 2 binden fazla ziyaret alan Türkiye’nin popüler forum sitelerinden birisinde aylardır kullanılmaktadır.

Özellikleri

Gerçek Ziyaretçi Takip

Rimtay Online Ziyaretçi Takip Sistemi ile kendi Google Analytics Scriptinize sahip olursunuz. Bütün veriler sizde kalır, ve anlık olarak çevrimiçi olan ziyaretçilerinizi görüntüleyebilirsiniz. Sayfa yenilemesi gerekmez, anlık ziyaretçiler siz sayfadayken otomatik olarak güncellenir.

Detaylı Lokasyon Bilgisi

Ziyaretçileriniz nereden bağlanıyor, ülke ve il olarak net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Kullandığımız API Türkiye’de çok küçük bir hata payı ile çalışmaktadır.

Gerçek Görüntüleme Süreleri

Özel algoritmamız ve JavaScript kodumuz sayesinde ziyaretçilerin hangi sayfayı, ne kadar süre boyunca görüntülediği net bir şekilde kayıt altına alınır. Başka sekmeye geçildiğinde veya sayfa arkaplana atıldığı zaman sistem saymayı durdurur.

Bütün sayfa görüntüleme dökümlerini, toplam geçirilen zamanı ve en çok görüntülenen sayfayı ziyaretçi bazlı olarak yönetim panelinizden rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Kolayca Ayarlayın, Hızlıca Kurun

Sistem kolayca kurulur ve gelişmiş yönetim paneli sayesinde tüm ayarları rahatlıkla yapılabilir. Herhangi bir dosyayı açıp düzenlemeniz gerekmez. Rahatlıkla tüm ayarları yönetim panelinden değiştirebilirsiniz.

Sistemi kurmak da ayarları yapmaktan daha basittir. FTP ile dosyayı yükleyin, ve panele giriş yapın. Bu kadar basit 🙂

Her Siteye Kurulabilir

HTML bir web sitesi veya MyBB Forum Sitesi, WordPress de olur tabii ki… Hangi site olursa olsun PHP desteği olan bir sunucuda herhangi bir siteye kolaylıkla entegre edilir. Ek ayar gerektirmez.

Sürekli bahsettiğimiz Google Analytics gibi 2-3 satır JavaScript kodunu eklemeniz durumunda her türlü web sitesinde rahatlıkla çalışır.

Mobil Uyumlu Yönetim Paneli

Mobile %100 uyumlu, duyarlı bir tasarıma sahip yönetim panelimiz sayesinde tüm ayarları yapabilmenin yanı sıra detaylı kullanıcı istatistiklerine, ziyaret dökümlerine, lokasyon bilgilerine ve daha pek çok fazlasına kolaylıkla ulaşırsınız.

jQuery veya Bootstrap’a Son

jQuery ve Bootstrap gibi sitenizi yavaşlatabilen, gereksiz yük olan hiçbir kütüphane kullanılmamıştır. Sistem hızlı çalışır ve yönetim paneli de dahil olmak üzere gereksiz hiçbir kütüphane dahil edilmez. Sayfanızın yükleme hızı önemli ölçüde artar.

Sistem JavaScript ve PHP ile kodlanmıştır.

MySQL? O da ne?

Sistem gelişmiş dosya yönetim sistemine sahiptir. MySQL kullanmaz, bütün verileri dosyalarda saklar, bu sayede sistemin kurulumu da, yedeklenmesi de, sıfırlanması da çok kolay olur. Bütün veriler metin belgelerinde ve özel json dosyalarında saklanır.

Resimler

Rimtay Online Ziyaretçi Takip Demo

Demo ingilizcedir, sistem size Türkçe olarak teslim edilecektir. Sistemi test etmek için aşağıdaki butonları kullanın 🙂 Demo’da bazı özellikler devre dışıdır.

Fiyat ve Satın Alma

Sistem alanadı lisanslı olarak satılmaktadır, bir lisans ücreti 100₺ dir. Satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

“Rimtay Online – Hızlı ve Gelişmiş Ziyaretçi Takip Sistemi” üzerine bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir