KategorilerBilişim

Steam

Merhaba steam dediğimiz şey sizin oyun oynayabilmenizi sağlayan online oyun alıp hemen oynamanıza yarayan bir araçtır. İnceliyoruz…Merhaba arkadaşlar bu Steam sayesinde oyunları online satın alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla sohbet edip gruplara katılabiliyorsunuz vsvs.

Ama benim en sevdiğim özelliği oyunlarınızın Steam’dan hiç gitmemesi mesela oyununuz Steam’da kayıtlı ama oyunun CD/DVD sini kayıp ettiniz veya başına bir şey geldi. Hiç korkmayın burada Steam devreye giriyor ve aynı oyunu hiç para ödemeden bulmanızı sağlıyor. Nasıl mı?

Steam’a Giriş yaptığınızda oradan “Kütüphane” butonuna tıklayın. Steam üzerinden aldığınız tüm oyunlar veya serial ini girdiğiniz tüm oyunlar burada gözükecektir. Oradan istediğiniz oyun istediğiniz kadar, zaman indirebilir ve oyunu aynen orjinal bir şekilde oynayabilirsiniz. Size tavsiyem oyunları alırken Steam kullanmanız.

Yalnız Steam kullanırken alış – veriş lerinizi PayPal üzerinden yapmanız. Ne olur ne olmaz PayPal şu anda en güvenilir ödeme seçeneği…

Steama Katılın… ve Bilgisayarınıza Steam’ı Yükleyin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir