KategorilerFilm ve Diziler

The Blacklist Dizisi Kısa İnceleme (Spoiler-free)

The Blacklist, en sevdiğim dizilerden birisidir. Gerek kurgusu olsun, gerek gizemi olsun içine çeker herkesi. Şu ana kadar kime tavsiye ettiysem bir solukta izledi, tam 6 sezonu (7. sezonu Netflix’te yeni yayınlandı, Türkiye’de şu an hala yayında değil).

Dizi o kadar iyi planlanmış bir senaryoya sahip ki, Sonu nereye çıkacak? Nasıl devam edecek? bilemiyorsunuz. Ana karakterimiz işini gerçekten iyi bir şekilde yapıyor. Neredeyse hiç yalan söylemeyerek gizemi gerçekten iyi bir şekilde korumayı başarabiliyor.

Polisiye/Gizem havasında devam eden The Blacklist, gerçekten suç dünyasında ne akıl almaz şeyler varmış dedirtebiliyor. Bir katil veya azılı bir suçlu olmadığım için dizide geçen her şeyin doğruluğu konusunda bir yorum yapamıyorum fakat çoğu şeyin de bilimsel olduğunu belirtmeden edemeyeceğim.

Çoğu bölümünde size yeni şeyler katabilecek bir dizidir ayrıca. Bir kişinin sorduğu sorudan nasıl ustaca kaçınabileceğiniz ile ilgili de ayrıca sizi aydınlatır.

Tavsiye ettiğim dizilerin çoğunun başında gelen bir dizidir blacklist.

The Blacklist Başlangıcı

The Blacklist başlangıcı Spoiler içermeyeceği için anlatabileceğim bir kısım, fakat kendiniz izlemek istiyorsanız da durmayın, devamını okumadan direk ilk bölümü izleyin derim 🙂

Elinde çantasıyla beraber, şapkalı bir adamın FBI Genel Merkezine girmesiyle başlıyor her şey. Görevli memur, şahsın kimliğini alıp sisteme okuttuğu zaman gözlerine inanamıyor. Çalan alarmlar eşliğinde bu uzun soluklu, güzel dizi de başlamış oluyor.

Tavsiye Ettiğim Diğer İçerikler

Tavsiye ettiğim diğer içerikler için aşağıdaki bağlantıları kullanıp diğer yazılarıma bakabilirsiniz. Paylaştığım içeriklerin sizi ekrana kilitlemesi durumundan ötürü doğabilecek bütün sorumlulukları reddeder, size şimdiden iyi seyirler dilerim 🙂

Sizin de tavsiyeleriniz varsa, yorumlarda okumaktan mutluluk duyarım 🙂

“The Blacklist Dizisi Kısa İnceleme (Spoiler-free)” üzerine 3 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir