KategorilerBilişim

WordPress Tema Türkçeleştirme

Merhaba can sıkıntısından WordPress Temalarını acemice Türkçeleştirmek istiyorum. Vereceğiniz güzel temaları Türkçeye çevirebilir, tarih saat ayarlarını türkçeleştirebilirim. Ve bu işlemi ücretsiz yaparım. Resimler ve Cufon ile ilgili işlemleri Türkçe yapamam ve Türkçeye çeviremem. Ama temaları Türkçeye çevirir ve Tarih, Saat ayarlarını yapabilir. Minik yer değişikliklerini yapabilirim.

Normalde bu işlemi 50TL gibi bir ücrete yaparlar ben ise kısa bir süreliğine ücretsiz yapıyorum ve minik değişiklikler(tarihin yerini değiştirmek, yazar eklemek, kısa bağlantı oluşturmak gibi) şeyleri kolay bir şekilde halledebilirim.

Ekstradan size Linklerin tıklanma sayılarını sayan ücretsiz bir Script’in türkçe halini de sitenize ekleyebilirim. Bu sistem çok güzel bir sistemdir ve kendim Türkçeleştirdim. PHP ile çalışır MYSQL DataBase’ye ihtiyacı yoktur. TXT dosyasını veritabanı olarak kullanmaktadır. Güzel ve hoş bir tasarıma sahip olup içerisinde zararlı bir kod barındırmamaktadır. (Yalnız veritabanı yedeklerken bir sorun oluşuyor. o yüzden veri tabanını direk FTP den alırsanız sizin için iyi olur … (Scripti görmek için tıklayın.) (Örnekteki scriptin Türkçeleştirilmiş halidir. Türkçeleştirilirken bir sorundan dolayı yedeklemede bir sorun olmuştur. Ama pek önemli bir sorun değil. Yienede ben o sorunu yakında çözerim 😀 )

Bu işi kimse yapmaz. Hemde ücretsiz … İstek için tema linki ile beraber buraya yorum atın. Size geri dönüş yapılacaktır. (Lütfen E-Mail adreslerinizi doğru yazınız.)

“WordPress Tema Türkçeleştirme” üzerine 2 yorum

Dediğim gibi bu işlemi kimse bedavaya yapmaz ve tamamen Türkçe desteği var. Minik değişikliklerde yapabilirim. Reklam kodunuzu koyabilir, sayfanız için kısa bağlantı linkleri oluşturabilir(kısa bağlantı wordpress destekli ama linkin ne olduğu bilinmediğinden kolay bulunabilmsei için), tarih va saat bağlantılarını Türk usulü çevirip yerlerini isteğinize göre değiştirebilirim.

WordPress tema türkçeleştirme hakkında verdiğiniz değerli paylaşımınız benim gibi diğer ihtiyaç sahiplerinin de işine çok yarayacaktır umuyorum. Güzel bir paylaşım olmuş hocam elinize sağlık teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir