KategorilerBilişimGenelProgramlar

Altay Text Reader

Merhaba ben AReader’ın dağıtıcısıyım. Yani programı benden satın alabilirsiniz. Tabi programı satın alma işinden önce ilk olarak işlevlerine ve özelliklerine bakalım. Programımız bir İngilizce Metin Okuyucu ve Dil Telaffuz sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan bir araçtır. Program yazdığınız İngilizce metinleri telaffuz eder ve isteğinize göre onları sözlüğe ekler. İsterseniz evde, yolculukta veya uyku öncesi dinleyerek dil alışkanlığı kazanabilirsiniz. Programın bir diğer özelliği ise sadece İngilizce metinleri değil başka metinleri de okuyabilmesidir. Bu metinleri okumak için bir Ses dosyasına sahip olmanız gerekir. Ama bunlar genelde sizin aldığınız 120 veya 180 $ olan eğitim setlerinden daha ucuz ve kullanışlıdır. Program bilgisayarınızda bulunan tüm ses dosyalarını otomatik olarak tanır ve eğer sizde o ses dosyaları mevcut ise program size düzgün ve ses kalitesine göre iyi bir performans sergiler.

Program eğitim için özel olarak tasarlandığından dolayı metinler arasına istediğiniz kadar açıklama ekleyerek kelime okunurken o açıklamaları görmemesini sağlayabilir ve bu sayede kelimenin anlamını veya okurken dikkat edilmesi gereken kısımları belirtebilirsiniz.

Sunucuya dosya gönderme sayesinde sunucumuzda bulunan metin kayıtlarına ulaşabilir veya kendi yazdığınız metinleri sunucuya göndererek programı kullanan diğer insanlar ile paylaşabilirsiniz. Sunucuya dosya göndermekte almakta tamamen ücretsizdir.

İngilizce ses dosyaları konusunda da sorun çıkmamaktadır. Bunun nedeni Microsoft kullanıcılarına gelen ve tamamen ücretsiz olan İngilizce Ses Dosyasıdır. Bu sayede programı sadece İngilizce için kullanacak kişiler hiç bir kurulum veya ek ücret gerekmeden metinlerini okutabilecek ve programın tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabilecektir.

Program ve güvenilirlik konusunda garanti verebiliriz. Ödemelerimizi PayPal üzerinden aldığımızdan sorun çıkma durumu sıfırdır. (Demo için ücret almıyoruz). Kötü bir durum veya itiraz gibi durumlarda para iadesi bulunmakta ve birden çok alımlarda indirim uygulanmaktadır.

Destek açısından ise neredeyse 7 / 24 destek sağlanmaktadır. Türkçe (bizim çevirimiz) ve İngilizce destek siteleri sayesinde istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabilir, yine yardımcı olamadıysa bize mail atarak anında cevap alabilir veya hiç uğraşmadan programın kodlayıcısından bizzat yardım alabilirsiniz.

Programın Fiyatı

Programın fiyatı diğer Text Readerların aksine çok ucuzdur. Normalde Text Readerların fiyatı 60 ila 100 $ arasında değişirken, bizim programımız sadece 20 $ olmakta ve o programlardan daha gelişmiştir. En güzel özelliği de tamamiyle Türk yapımı ve Türkçe olmasıdır. Demo için ücret almıyoruz.

Fiyatı: 35.90 TRY

Satın Al

Program Hakkında Yardımcı Linkler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir