PerfexCRM Kobikom SMS Modülü ve Eklentisi
KategorilerPHPProgramlama DilleriYazılımlar

PerfexCRM Kobikom – SMS Eklentisi

Bu eklenti ile ünlü PerfexCRM müşteri yönetim yazılımına İletiMerkezi SMS entegrasyonu ekleyebilirsiniz. En yeni PerfexCRM ile test edilmiştir ve başarılı bir şekilde çalışır.

İletiMerkezi’ni, PerfexCRM’e direkt olarak SMS sağlayıcısı olarak ekler, bu sayede resmi PerfexCRM’in diğer SMS eklentileri nasıl çalışıyor ise aynı şekilde çalışır. Tüm tetikleyicileri destekler.

Kobikom SMS Eklentisi Örnek Görüntü

PerfexCRM Kobikom - SMS Eklentisi Örnek Görünüm

Kurulum

Normal PerfexCRM eklentisi gibi kurulur. FTP ile modül klasörüne (/modules/) eklenti dosyalarını yükledikten sonra Yönetim Panelinden Kurulum -> Modüller alanından Kobikom eklentisi etkinleştirilir.

Ardından yine yönetim panelinden, aynı diğer SMS sağlayıcılarını ayarlar gibi Kurulum -> Ayarlar -> SMS menüsünden Kobikom bilgileriniz girilerek kurulum tamamlanır.

Bol satışlı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Destek

Destek için talep sistemimiz kullanılmaktadır. Desteğe ulaşmak için aşağıdaki buton kullanılabilir.

Lisans

Diğer eklentiler gibi alan adı lisansımız, kısıtlamamız veya herhangi bir şifreleme yoktur. Dilediğiniz alan adında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücret

Eklenti ücreti: İletişime Geçiniz

Kobikom Eklentisini satın almak için destek talebi oluşturabilir, bana mail atabilir veya aşağıdaki butona tıklayıp talep formunu doldurabilirsiniz.

Diğer PerfexCRM Eklentileri

Diğer PerfexCRM SMS Eklentilerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir