PerfexCRM NetGSM SMS Modülü ve Eklentisi
KategorilerPHPProgramlama DilleriYazılımlar

PerfexCRM NetGSM – SMS Eklentisi

Bu eklenti ile ünlü PerfexCRM müşteri yönetim yazılımına NetGSM SMS entegrasyonu ekleyebilirsiniz. En yeni PerfexCRM ile test edilmiştir ve başarılı bir şekilde çalışır.

NetGSM’i, PerfexCRM’e direkt olarak SMS sağlayıcısı olarak ekler, bu sayede resmi PerfexCRM’in diğer SMS eklentileri nasıl çalışıyor ise aynı şekilde çalışır. Tüm tetikleyicileri destekler.

NetGSM Eklentisi Örnek Görüntü

PerfexCRM NetGSM - SMS Eklentisi
PerfexCRM NetGSM – SMS Eklentisi

Kurulum

Normal PerfexCRM eklentisi gibi kurulur. FTP ile modül klasörüne (/modules/) eklenti dosyalarını yükledikten sonra Yönetim Panelinden Kurulum -> Modüller alanından NetGSM eklentisi etkinleştirilir.

Ardından yine yönetim panelinden, aynı diğer SMS sağlayıcılarını ayarlar gibi Kurulum -> Ayarlar -> SMS menüsünden NetGSM bilgileriniz girilerek kurulum tamamlanır.

Bol satışlı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle…

Destek

Destek için talep sistemimiz kullanılmaktadır. Desteğe ulaşmak için aşağıdaki buton kullanılabilir.

Lisans

Diğer eklentiler gibi alan adı lisansımız, kısıtlamamız veya herhangi bir şifreleme yoktur. Dilediğiniz alan adında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücret

Eklenti ücreti: İletişime Geçiniz

NetGSM Eklentisini Satın almak için destek talebi oluşturabilir, bana mail atabilir veya aşağıdaki butona tıklayıp talep formunu doldurabilirsiniz.

Diğer PerfexCRM Eklentileri

Diğer PerfexCRM SMS Eklentilerimizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir