Perfex CRM TayBetterSMS Fatura Eklentisi
KategorilerGenel

Perfex CRM TayBetterSMS Eklentisi ile Fatura, Proforma ve Teklif Bildirimleri Çok Kolay

Perfex CRM için özel olarak geliştirdiğim bu eklenti sayesinde, Perfex CRM’de normalde olmayan Fatura, Proforma ve Teklif oluşturma durumunda otomatik olarak SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Telefonların elimizden düşmediği bu çağda, SMS bildirimleri gönderebilmek şirketinize önemli bir prestij kazandırır ve satışlarınızı arttırır.

Bu eklenti ile aynı zamanda otomatik olarak müşterilerinizin doğum günlerini de kutlayabilirsiniz.

Nasıl SMS Gönderir?

Bir fatura, proforma ya da teklif oluşturup gönder dediğiniz zaman, E-posta iletirken aynı zamanda belgenin bağlantısını tercihinize göre kısaltarak ya da kısaltmadan SMS olarak gönderir.

Faturayı ya da proformayı tekrar göndermek istediğinizde, aynı şekilde yeniden SMS iletir.

Ve son olarak, doğum tarihi kayıtlı kişilere, doğum tarihlerinde otomatik olarak kutlama mesajı iletir.

Hangi SMS Sağlayıcısını Destekler?

Perfex CRM’nin normal olarak desteklediği bütün SMS sağlayıcılarını desteklemektedir. Aynı zamanda bizim tarafımızdan geliştirilmiş olan PerfexCRM NetGSM – SMS Eklentisi, PerfexCRM Kobikom – SMS Eklentisi ve PerfexCRM İletiMerkezi – SMS Eklentisi eklentileri ile de tam uyumlu olarak çalışır.

Kurulumu Kolay Mı?

Kurulumu diğer Perfex CRM eklentileri gibidir. Tek yapmanız gereken, eklentiler klasörüne kopyalamak ve Modüller kısmından aktifleştirmek ve SMS ayarlarından tetikleyici yazılarını ayarlamak. Eklenti kendi özel alanlarına kadar otomatik olarak oluşturmaktadır.

Tetikleyici yazılarının Türkçe versiyonları satın alımınıza istinaden tarafınıza iletilecektir ☺️

Nasıl Satın Alabilirim?

Eklentiyi satın almak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Eklenti CodeCanyon üzerinde satılmaktadır fakat Türk müşterilerimize özel olarak ayarlamalar yapma ve kurumsal fatura kesme imkanımız mevcuttur 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir